Moderatorja Arbana Osmani i ka kthyer përgjigjie pyetjeve të komentuesve në rubrikën e hapur në Instagram.Teksa priste pyetje për librin e saj, Arbana është kapur në befasi nga një prej ndjekësve e cila i ka kërkuar këshillë për diçka delikate.

Pyetja: Jashtë librit, ke ndonjë këshillë që i thua vetes kur lëndohesh?

Arbana Osmani: Jo, nuk kam. Thjesht qaj derisa të më kalojë. Se gjithçka kalon gjithmonë.

Mesa duket gjithë periudhat e ëvshtira në jetën e saj, fillimisht ka qarë dhe më pas i kanë ardhur vetëm gjëra të mira.

(k.m./dosja.al)