Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të përfolura në shoëbizzin shqiptar për shkak të postimeve në rrjetet sociale dhe jetës që ajo bën. Së fundmi ajo ka publikuar bisedën që ka zhvilluar me mbesën e saj Jori Paloka në Instgram.

Duke qenë se moderatorja kishte publikuar disa foto nga ambientet e punës duke punuar për  emisionin e saj, ‘Shiko Kush LUAN’ edhe  biseda  me mbesën ka qenë për këtë sçështje, pasi ajo e pyet  se ç’po  bën, Luana i thotë se po punoj.

 A ke naj ditë që thjesht nuk mendon me punu?- i thotë Jori, e këtë foto moderatorja e shoqëron me të qeshura teksa shkruan: Inspirimi im më i madh, mbesa ime, gjithmonë.