“Si të dal me ty?”, përgjigjia e Gretës do ju shkrijë...

Greta Koçi së fundmi  është pyetur nga një fans se si mund të dalë një darkë me të, por këngëtarja i ka kthyer një...

‘Eneda më strikte, Xhemi s’ngec kurrë’, Salsano zgjedh mes dy moderatoreve:...

Aktori i humorit dhe moderatori Salsano Rrapi, kur vjen puna për të dhënë intervista, zgjedh të jetë i drejtpërdrejtë dhe i kursen filtrate. Në...

Habit aleati i Bashës: Jemi gati për marrëveshje. Po me kë?

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi është shprehur nga Ishmi se janë gati për një marrëveshje me kushte, por pa e saktësuar se me kë...

Bëri aktin heroik duke shpëtuar foshnjën, policia përballet me ‘furtunë’ komentesh,...

Një akt heroik ka bërë së fundmi një police, Jessica Voiels pasi u fut në lumë për të ndihmuar në një foshnjë 11 muajshe. Pasi...

Sonila Meço na befasoi të gjithëve, del në ekran dhe jep...

Gazetarja, Sonila Meço ka preferuar që gjatë një intervistë mëngjesi nga shtëpia, të dalë para ekranit me pizhama. Përballë Arjola Shehut dhe Kelvi kadillit,...

Meta: Koha të mendojmë seriozisht, zgjidhja është ndryshimi!

Presidenti i Republikës Ilir Meta sot ka shprehur një tjetër shqetësim të tij, lidhur me tkurrjen e popullsisë. Meta në rrjetet e tij sociale, shkruan...

Solli në jetë binjaket në moshën 74-vjeçare, çifti i bashkëshortëve në...

Prindërit më të vjetër në botë janë nën një kujdes intensive nga mjekët vetëm një javë pasi ata lindën binjakë. 74-vjeçarja Erramatti Mangayamma dhe...

Është 19 vjeçe me 2 biznese, Alesia Bami tregon mashkullin që...

Edhe pse 19 vjeç, Alesia Bami mund të quhet një nga vajzat më të suksesshme, jo vetëm në televizion, por edhe në fushën e...

Bardhi-kryebashkiakut Babani: Me cilin nga 7emrat do të më…

Me njëherë pas deklaratës së kreut të bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani, i cili tha se do të padisë sekretarin e përgjithshëm...

Studim: Ata që flenë gjumë gjatë ditës kanë një shëndet më...

Njerëzit që flenë shpesh gjatë ditës konsiderohen si “përtacë” por në fakt ata janë duke ‘investuar’ për një shëndet më të mirë. Sipas një studimi,...