“Këngë gjinkallash”, Basha i përgjigjet Ramës: Retorikë boshe, ndihmo qytetarët dhe...

Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama, i cili u shpreh dy ditë më parë se propozimet e Opozitës janë si ‘këngë...

Vasili-Ramës: Bëj testime!

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili i bën thirrje kryeministrit Rama që të shtojë numrin e testimeve për qytetarët për Covid 19. Në një postim në...

Në karantinën e këngëtares Lili Gjidodaj .

Është e vetë izoluar pasi u kthye nga Gjermania ku ishte për një koncert . Këngëtarja e mirnjohur Lili Gjidodaj ,në një intervistë për...

Ka përlotur botën, çfarë fshihet pas filmit turk “Mrekullia në qelinë...

“Yedinci Kogustaki Mucize” ose në shqip “Mrekullia në qelinë e 7”, është një prodhim turk për të cilin po flasin të gjithë kohët e...

E pazakontë: Ky shtet ndan burrat nga gratë si masë kundër...

Për shkak të përhapjes së koronavirusit, shtetet vazhdimisht po marrin masa të reja për ta parandaluar. Një masë të pazakontë e të padëgjuar ka...

Horoskopi i muajit Prill nga Meri:Kujdes si e shihni të ardhmen

DASHI Duhet të rregulloni të gjitha punët apo takimet e rëndësishme me njerëz të rëndësishëm deri në gjysëm të muajit prill. Hëna e plotë në...

Presidenti Meta mesazh të fortë në Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, kujton sot Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin, duke dhënë mesazhin se “kjo ditë na kujton detyrimet institucionale dhe shoqërore, për...

Rama: Ndalohen pagesat e qirave për biznesin e vogël dhe familjarët...

 Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se do të ndalohen pagesat e qerave për bizneseve të vogla dhe për të gjithë familjarët të regjistruar në...

ME VIDEO/ Me këmbët përpjetë në pozicion të sikletshëm, Alba Hoxha...

  Balerina Alba Hoxha  ka realizuar një video me programin që po çmend gjithë të rinjtë, TikTok. Me këmbët ngritur dhe kokën poshtë, Alba Hoxha...

Lefter Maliqi: Rama i pa shpirt i lig, abuzues, i papërgjegjshëm...

Rama i pa shpirt i lig,abuzues,i papergjegjshem dhe antinjerzor. Mbaj pergjegjesi te plot se si ish Kryetar komune ne Otllak -Berat,komuna me e madhe...