Loading...

Reperi Mozzik ka publikuar projektin e tij më të fundit me titull “Zemra ime” dhe nga teksti duket qartë se kënga e reperit është një dedikim për ish-partneren e tij, Loredana.

Kënga që nga publikuar ka marrë mijëra klikime dhe pëlqime, kjo tregon se dhe shumë fansa të reperit kanë gjetur veten tek kjo këngë.

Reperi ka zgjedhur që t’i kushtojë fjalë shumë prekse për ish-partneren e tij e ndoshta dhe për t’i treguar asaj që ai nuk mund t’ia dal.

Mozzik dhe Loredana janë prindër të një vajze, ndarja e tyre ishte e papritur në showbizz dhe pushtoi faqet e para të mediave rozë.

Ndoshta me këtë dedikim nga Mozzik gjërat mes dyshes të rregullohen.

Loading...