Disa ditë më parë në bazë të një liste të publikuar nga mediat e huaja modelja e mirënjohur Bella Hadid u shpall si femra më e bukur në botë.

U mësua se kjo përzgjedhje është bërë në bazë të kritereve që kishin grekët e lashtë për bukurinë.

Ndërkohë pas këtij vlerësimi që Bella ka marrë, është parë  që modelja shqiptare, Oriola Marashi ka shkruar krahas fotos që Hadid ka publikuar sëfundmi një koment tallës.

Teksa Bella shihet në foto me flokët e kapura bishta dhe vetëm me një palë reçipeta minimaliste të zeza, Oriola i ka shkruar: Ç’je bërë kështu moj.

Dosja.al