Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj prej kohësh janë përfolur për një lidhje dashurie, të cilën kanë preferuar ta mbajnë të fshehtë.

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi dhe aktori i humorit, Romeo Veshaj kohët e fundit kanë qenë kryefjala  në median rozë, pasi mendohet të jenë një lidhje dashurie.Edhe pse vetë çifti nuk ka deklaruar asgjë në lidhje me lajmet dhe thashethemet për romancën e tyre, udhëtimet që bëjnë, pushimet apo vendet që ata frekuentojnë lënë të kuptohet se janë gjithmonë sëbashku.

loading...

Përmes disa fotove në Instastory Jonida dhe Romeo janë parë që  kanë shkuar në të njëjtën studio për tatuazhe, ku të dy kanë bërë në njërin krah tatuazhe.

loading...