Uncategorized

“Do ta ngresh nivelin ti?”/ Iljazi i kërkon llogari, Rama e humbet në studio...

Kryeministri Edi Rama është përplasur mbrëmjen e sotme me analistin Ervis Iljazaj të cilit i ka thënë sse nuk e njeh fare dhe se nuk e ka idenë se kush është. I ftuar në...

Vasili: Jemi me Reformën në Drejtësi dhe jo me drejtësinë nacional-socialiste të Ramës

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili në një deklaratë për mediat ka reaguar ashpër ndaj paketës KÇK të qeverisë Rama. Sipas Vasilit, sot është dita për të ndarë kush është me drejtësinë e 21-22 korrikut të...

‘Ku shkojnë taksat tona?’/ Jorida Tabaku flet për dëmin ekonomik: Ja hapat që do...

Ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku ka publikuar dëmin ekonomik që sipas saj pësojë shqiptarët për shkak të abuzimeve me taksat. Sipas Tabakut, mesatarisht 1.2 mld euro në vit abuzime shkaktojnë dëm ekonomik, ku 1/3 e...

Është vetëm 26-vjeçe dhe ka pasuri 78 milion dollarë/ Klaudia Pepa zbulon të vërtetën...

Pa dyshim, është një ndër balerinat më të njohura dhe të suksesshme, e cila elekrizon të gjithë me stilin e saj të të performuarit në skenë. Sipas “Eikipedia”-s, “Forbes”, IMDb dhe burimeve të ndryshe...

“Donin të më lidhnin, bërtisnin ‘ku e ke kasafortën’”, biznesmeni Laze tregon si i...

Dosja.al ka zbardhur dëshminë e Petrit Lazes, biznesmenit që mbeti i plagosur pasi dy persona tentuan t’i grabisnin banesën të dielën e kaluar. Burime nga grupi hetimor bëjnë me dije se Laze ka treguar...

“Më bën punë Edi Rama”, Ermal Mamaqi flet për refuzimin e Berishës! Pranon se...

 I ftuar në emisionin e Sonila Meços, “Tempora”, Ermal Mamaqi ka folur për pjesmarrjen edhe të figurave politike në filmin e tij “I love Tropoja”. Aktori ka treguar edhe më parë, se ka dashur...

Puthjet në skenë të Ndriçim Xhepës – A është bashkëshortja xheloze?

Ndriçim Xhepa është një nga aktorët më të mëdhenj e më të dashur për shqiptarët, por që qëndron larg intervistave. Ai ka bërë një rrëfim të rrallë këtë herë në studion e “Zonës...

Solidariteti gjatë luftës së Kosovës, Presidenti Meta sot në Prishtinë në veprimtarinë “Faleminderit Shqipëri”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, do të marrë pjesë dhe do të përshëndesë Akademinë Solemne “Faleminderit Shqipëri”, të organizuar nga Ipeshkvia e Dioqezës Prizren-Prishtinë, që do zhvillohet sot në Prishtinë në Qendrën “Bogdani Polis”...

“Bëj botoks se je plakur shumë”, Arbana Osmani ka përgjigjen e duhur për komentin...

Arbana Osmani di të kthejë përgjigjet e duhura për komente të papëlqyeshme! Featured image of article: “Bëj botoks se je plakur shumë”, Arbana Osmani ka përgjigjen e duhur për komentin fyes (FOTO)Moderatorja, Arbana Osmani.8 Janar,...

Rrëfimi ndryshe i Ramës: Dita më e lumtur, 5-vjetori i Zahos, më e keqja...

 Kryeministri Edi Rama ka qenë sot i ftuar në emisionin “Java” në RTSH, ku u është përgjigjur disa pyetjesh për jetën e tij personale. Rama ka thënë se nuk mban kurrë ditar, por kujton...