Life-Style

Horoskopi i muajit Prill nga Meri:Kujdes si e shihni të ardhmen

DASHI Duhet të rregulloni të gjitha punët apo takimet e rëndësishme me njerëz të rëndësishëm deri në gjysëm të muajit prill. Hëna e plotë në Peshore ju kërkon të gjeni një partneritet të ekuilibruar. Presupozohet...

ME VIDEO/ Me këmbët përpjetë në pozicion të sikletshëm, Alba Hoxha ‘sfidon’ Klaudia Pepën,...

  Balerina Alba Hoxha  ka realizuar një video me programin që po çmend gjithë të rinjtë, TikTok. Me këmbët ngritur dhe kokën poshtë, Alba Hoxha ka dhuruar një koreografi të lezetshme, që ka shkrirë së...

“Mendoj se je një pornostare”, Angela Martini ndjehet seksi në karantinë, tallet me komentuesen:...

Modelja shqiptare, Angela Martini ka dhuruar disa poza seksi nga karantina e saj, në vilën luksoze në Los Angelos. Një ditë më parë ajo postoi foton me dekoltenë zbuluar, duke thënë se ndjehej seksi edhe...

Intervista/ Silvana Bushati: Për mua politika ska qenë dhe sdo të jetë kurrë synim...

Silvana Bushati : Për mua politika ska qenë dhe sdo të jetë kurrë synim ,më vjen keq për njerëzit që vazhdojnë e votojnë një tufë matrapazësh… Është një ndër vajzat më të bukura të ekranin...

Nora Istrefi feston ditëlindjen, Robert Berisha i bën urimin special, ndërsa i dërgon një...

Këngëtarja Nora Istrefi sot feston ditëlindjen e saj, dhe ish-bashkëshorti Robert Berisha ka zgjedhur ta urojë në profilin e tij. Në një video ku shfaqet me vajzën, Renee, Berisha realizon një pjesë në piano,...

“Pimë nga një teke raki me hudhra dhe ullinj pasdite”, Kryemadhi tregon si ‘plasi’...

Kryetrja e LSI-së, Monika Kryemadhi është shprehur se gjatë periudhës së karantinimit është kthyer në një amvisë. Në një lidhje live në emisionin “Ftesë në 5”, Kryemadhi tha se tashmë që është në një...

Publikon pamjet nga kuzhina/ Rudina Dembacaj tregon si po e kalon karantinën me Markun...

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj pak javë më parë bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Tashmë çifti ka nisur bashkëjetesën dhe karantina prej koronavirusit i ka gjetur bashkë. Ajo iu është përgjigjur disa...

VIDEO/ “Ka dy javë pa u rrujt, u ka bo si Getoari”, Bes Kallaku...

Aktori i humorit Bes Kallaku ka menduar që në këto ditë izolimi, t’i thurë disa vargje, pandemisë që ka përfshirë edhe Shqipërinë, me emrin koronavirus. Me detaje nga aktualiteti dhe izolimi që ka përfshirë...

Vitamina C, mjekët italianë rrëzojnë “mitin” për mbrojtjen

Një video e shpërndarë në rrjetet sociale pak ditë më parë në Itali se, në disa nga spitalet e Milanos, ku po kurohen pacientë me virusin e koronavirusit, po merret edhe vitamina C bëri...

Butik”AnnaBelShop”vendi per te bler veshjet ideale

Jeni lodhur tashmë nga zhgënjimet e blerjeve online dhe cilesia e gabuar?! Butik AnnaBelShop, me vendodhje ne Tirane, Astir , rruga Teodor Keko, prane bar oslo ofron per ju nje gamë te gjere produktesh...