LATEST ARTICLES

“Edi Rama, shkër*** të, q**** robt”/ Shau kryeministrin, Olti Curri mbron...

Blogeri Olti Curri i ka dalë në mbrojtje këngëtarit Aleksandër Gjoka, i cili është masakruar në rrjetet sociale pasi shau kryeministrin Edi Rama. Në një...

Armina Mevlani shtatzënë? Blogerja fut në dyshime publikun pas fotos ku...

Blogerja Armina Mevlani me siguri është në pritje të fëmijës së parë. Në një postim të publikuar në rrjetet sociale, e fejuara e djalit të...

Nënë Xhemilja ‘lutet’ për Edi Ramën: Ishalla këput mish, të vish...

  Një gjyshe 103-vjeçare, e quajtur Xhemile është ‘lutur’ që kryeministri Edi Rama të këpusë mish. Në një lidhje me Skype në emisionin “Ftesë në 5”,...

E mrekullueshme! Nuk bën dasmë për shkak të Covid-19, doktori dhe...

Edhe pse në një kohë pandemie ku mjekët dhe infermiërët janë vijën e parë të Covid-19 mesa duket disa kanë kohë edhe për veten...

Meta dekoron me titullin “Mjeshtër i Madh” Kastriot Çaushin, e vlerëson...

Presidenti Ilir Meta dekoroi me titullin “Mjeshtër i Madh”, aktorin Kastriot Çaushi. Ceremonia u zhvillua ditën e sotme në ambjentet e Presidencës. Meta vlerësoi karrierën...

“Im atë më kërkoi ta fal”, historia e gruas shtatzënë që...

Shtatzanë në muajin e nëntë, Mira* i mbijetoi më 13 maj dhunës së bashkëshortit që i shtrëngoi duart në fyt. Terrori në shtëpinë e...

Hapja e vendit në 1 qershor, Pipero: Po bëhet në momentin...

Mjeku Pëllumb Pipero ka komentuar sot deklaratat e Kryeministrit Edi Rama, i cili ka njoftuar sot se në 1 qershor do ketë një hapje...

Rama: Nga 1 qershori hapen kufijtë, s’ka më zona të kuqe...

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se pas datës 1 qershor do të hapen të gjithq kufijtë tokësore dhe nuk do ketë më zona të...

Jeni gjithmonë të uritur? Mësoni diçka me shumë rëndësi për shëndetin

Pse jam gjithmonë i uritur? Të shijshme në fillim, pijet me sheqer dhe ëmbëlsirat nuk japin energji të qëndrueshme, prandaj përsëri do të jeni...

‘Sa të bukur janë! E kapa me dorë hundën”/ Romeo Veshaj...

Lidhja e tyre e dashurisë u përfol gjatë në media, me ndarjet dhe bashkimet, por tanimë këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë...